Každého potřebného, který dělá něco pro druhé si je třeba vážit...
traktor claas.jpg
ZVONECEK - informační tabule.jpg
Pozvánka na 7.výroční schůzi.jpg

Podpořili jste někdy neziskovou organizaci?

Ano (27 | 45%)
Ne (6 | 10%)

Domovská stránka

Základní cíle a předmět činnosti spolku

Cílem tohoto spolku Zvoneček Pelhřimov je zabezpečit pomoc trvale zdravotně postiženým dětem a občanům při překonávání psychických, fyzických, sociálních a jiných důsledků jejich zdravotního postižení a při vyhledávání možností jejich uplatnění v kulturním, sportovním a společenském životě, včetně psychomotorického vývoje mentálně postižených dětí, mládeže i dospělých. Sdružení vytváří podmínky pro zdravotně postižené občany v oblastech jejich vzdělávání a sportovního, kulturního a společenského zapojení s přihlédnutím k jejich zdravotnímu postižení. Vytváří dostatečný prostor a příznivé podmínky pro uspokojování jejich potřeb,  pro jejich integraci do společnosti, pro jejich sociální a zdravotní rehabilitaci, chrání a uplatňuje jejich práva.

Spolek Zvoneček Pelhřimov podporují:
logo_bilo-modre.jpg
kraj-vysocina-logo.jpg